قبل از ثبت نام بدانیم

کلاس های آلمانی اشتارتن ویا به صورت خصوصی (یک نفره) و آنلاین بوده و هر سطح شامل دوره های متفاوت از جمله دوره های اختصاصی(بر پایه ی مکالمه)، دوره های کلاسیک (تدریس با کتاب) و دوره ی آمادگی آزمون (برای آزمون های گوته، ÖSD، telc و TestDaF) می باشند.

جدول تمامی این دوره ها در پایین قابل مشاهده است.

دوره های اختصاصی مناسب چه کسانی است؟

در صورتی که می خواهید آلمانی را بر پایه ی مکالمه و تمرین بیاموزید، این نوع دوره بهترین گزینه برای شماست. مطالب آموزشی در این دوره ها از برترین و جدید ترین کتاب های آموزشی، با هدف تقویت مکالمه گردآوری شده است. در این دوره ها فایل های آموزشی در پایان هر جلسه توسط استاد برای شما ارسال خواهد شد و نیاز به تهیه کتاب نیست.

دوره های کلاسیک مناسب چه کسانی است؟

اگر قصد یادگیری زبان آلمانی با کتاب های آموزشی موجود مثل اشتارتن ویا، منشن و زیشا را دارید، و یا پیش تر تا سطحی را با این کتاب ها آموخته اید، دوره های کلاسیک برای شما مناسب هستند و می توانید با ما همراه شوید.

چه زمانی می توانم دوره های آمادگی برای آزمون را ثبت نام کنم؟

اگر قصد شرکت در امتحان های بین المللی را دارید، در پایان هر سطح می توانید در کلاس آمادگیِ آزمون آن سطح شرکت کنید.
برای مثال اگر می خواهید در آزمون A1 گوته شرکت کنید، می توانید در پایان دوره A1.2 برای کلاس آمادگیِ آزمون A1 ثبت نام کنید.

جدول دوره ها

 • دوره های مقدماتی A

  A1.1
  A1.2
  آمادگی آزمون A1
  A2.1
  A2.2
  آمادگی آزمون A2
 • دوره های میانی B

  B1.1
  B1.2
  آمادگی آزمون B1
  +B1
  B2.1
  B2.2
  B2.3
  B2.4
  آمادگی آزمون B2
 • دوره های پیشرفته C

  آمادگی آزمون TestDaF
  C1.1
  C1.2
  C1.3
  C1.4
  آمادگی آزمون C1
  آمادگی آزمون C2

هزینه و طول دوره ها

طول هر دوره بستگی به سرعت یادگیری زبان آموز دارد اما هر دوره (برای مثال دوره ی A1.1) به طور متوسط ۱۸ جلسه ی ۹۰ دقیقه ای طول می کشد. هزینه ی هر جلسه با ۳۰ هزار تومن تخفیف ویژه ۱۹۵ هزار تومان است.

 • کلاس های عادی

  این کلاس ها دو جلسه در هفته بوده و هر دوره در ۹ هفته به پایان می رسد.

 • کلاس های فشرده

  این کلاس ها سه جلسه در هفته بوده و هر دوره در ۶ هفته به پایان می رسد.

 • کلاس های فوق فشرده

  این‌کلاس ها پنج جلسه در هفته بوده و هر دوره در ۳ هفته به پایان می رسد.

کلاس های آمادگی آزمون

این کلاس ها برای هر امتحان پنج جلسه بوده و در یک الی دو هفته به پایان می رسند.

کلاس های آمادگی آزمون را می توانید همین حالا با تخفیف ۵۰،۰۰۰ تومانی و با هزینه ۱۹۵،۰۰۰ تومان به ازای هر جلسه ثبت نام کنید.

هزینه ی جلسه ی تست پس از جلسه، قابل پرداخت است. در صورت تمایل برای جلسات بعدی، می توانید به صورت هفتگی یا جلسه به جلسه پیش پرداخت کنید.

ثبت نام و دریافت جلسه ی تست

نظر زبان آموزان

 • این که تقریبا بیشتر تایم کلاس رو خودم حرف میزنم اعتماد به نفس خوبی بهم داده و اشکالاتم رو هم به خوبی برطرف می کنند. ممنونم.
  - محمد بهرامی
 • من از کلاسهام واقعاً راضی هستم. استاد با دقت و با حوصله تدریس می کنن و اشکالاتی که در حین صحبت ممکنه داشته باشیم رو بطور کامل توضیح می دن و رفع می کنن
  - تارا اسدی
 • کار با کتاب جدید خوبه، از جلسه اولمم راضی بودم فکر نمی کردم آموزش آنلاین انقد پر امکانات باشه. خیلی بهتر از بعضی کلاس حضوری هایی بود که توشون شرکت داشتم.
  - امیر صالحی
 • برخورد خوب و دقت در پیگیری در خواست هایی که من داشتم واقعاً عالیه. علاوه بر این کلاسمون دقیق به موقع شروع میشه و برنامه ریزیشون خیلی خوبه.
  - زینب هاشمی
 • روی تموم مهارت ها کار می کنن. من دارم برای امتحانات گوته می خونم و تا حالا مدارکم رو تا B1 گرفتم. خیلی کارشون اصولی هست.
  - نیلوفر مرادی
آموزش طراحی سایت